Poslední aktualizace: 26. 01. 2016
Regionální adresář firem a institucí
 AKTUALIZACE  DAT  REGIONÁLNÍHO  ADRESÁŘE  FIREM  A  INSTITUCÍ

Okresní hospodářská komora v Příbrami připravuje již 23. ročník  Regionálního adresáře firem a institucí.  Prostřednictvím  adresáře chceme nabídnout informace o regionálních podnikatelských subjektech, které mohou sloužit nejen k podpoře obchodní a výrobní spolupráce mezi podnikateli, ale i pro orientaci ostatním občanům.

Naší snahou je uveřejnit údaje (včetně e-mailových a internetových adres) významných podnikatelských subjektů působících v okrese Příbram a také důležité kontakty např. na městské úřady okolních měst, kulturní památky, úřady práce, restaurace, hotely, banky, spořitelny, pojišťovny atd.

Adresář je vybaven anglickým a německým rejstříkem a slouží jako reprezentativní materiál, který je zasílán vybranému okruhu zahraničních komor, obchodním oddělením v zahraničí a je předáván zahraničním delegacím.

Adresář také zdarma rozesíláme všem firmám a organizacím, které si nechali uveřejnit zápis v tomto katalogu, dále pak Okresním hospodářským komorám, zaměstnavatelským svazům, orgánům státní správy a místních samospráv v regionu a dalším institucím.

V regionálním adresáři firem a institucí naleznete seznam členů OHK v Příbrami a důležité kontakty na instituce, úřady, se kterými by mohl podnikatel, ale i občan přijít do styku.

Okresní hospodářská komora v Příbrami bude v letních měsících připravovat aktualizaci dat pro 24. ročník  Regionálního adresáře firem a institucí.