Golfový turnaj 16.5.2019

8. ročník Golfového turnaje OHK Příbram

Stalo se již zvyklostí a tradicí, že Okresní hospodářská komora v Příbram zařadila mezi své aktivity pořádání květnového golfového turnaje.

Letošní ročník jsme uspořádali opět v Golfovém klubu Líšnice v termínu 16. května 2019. Člověk by předpokládal, že  opticky krásnému datu bude vládnout i krásné květnové počasí. Letos tomu tak bohužel nebylo a dočkali jsme se chladného, pro golf ale přijatelného počasí. Pro golf prý platí pořekadlo: „Neexistuje špatného počasí, jen špatně oblečeného golfisty“. Jak se ale ukázalo, ne všichni vyznavači tohoto sportu se drží tohoto pravidla a někteří z nich se bohužel nedostavili k registraci.

Pravých golfistů se na start dostavilo dvacet tři a turnaj si užili v pohodě.

Nyní k výsledkům turnaje. V kategorii smíšená HCP 0-36 se na prvním místě umístil Matěj Slunečko, na druhém místě Jiří Slunečko ml. a pohár za třetí místo si odnesl Zdeněk Pilousek.

V kategorii smíšená HCP 37-54 si na vítěznou příčku sáhl Martin Riger, na druhém místě se umístil Radislav Krupa a na třetím místě Oliver Mokriš.

Nejlepším hráčem turnaje 2019 brutto 0–54 se stal Jiří Slunečko. Pro partnery akce probíhala i malá akademie (vítěz David Dufek) a oceněny byly rovněž vložené soutěže Nearest to the pin (vítěz Ervín Landauer) a Long drive (vítěz Karel Oliva).

Poděkování patří samozřejmě všem našim partnerům, kteří se podíleli na turnaji buď finančně nebo věcnými dary pro vítěze. Jmenovitě děkuji zástupcům firem Vodovody a kanalizace Beroun a.s., ČSOB, a.s., Energon holding, a.s., PBtisk a.s. a Koruna Ilona Podzimková.

Devátý ročník golfového turnaje se bude konat opět za rok v podobném termínu.