16. ročník VIP kuželkového turnaje OHK Příbram

Kuželna příbramských Kovohutí čekala v pátek 8. listopadu 2019 tradičně na členy a hosty Okresní hospodářské komory v Příbrami. Konal se zde v pořadí již 16. ročník této sportovně společenské akce komory.

Kuželkový turnaj patří k tzv. “klubovým akcím“ naší organizace a vládne zde každoročně hřejivá přátelská, téměř rodinná atmosféra.

Do zápolení v kuželkách se přihlásilo 39 účastníků. S počtem 76 bodů se na prvním místě umístil Ivan Lachnitt z firmy Top Gastro s.r.o., druhou příčku obsadil Jan Ježek z firmy Energon Dobříš s.r.o. a třetí místo si vybojoval Jan Bílek z firmy Babypoint s.r.o.

Všichni vítězové si odnesli pohár a pěkné ceny, např. vstupenky na zahájení 52. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka a poukázky do Restaurace Na Hradbách. Dárky se dostaly na všechny soutěžící.

Ing. Jan Hrkal z firmy Světelná reklama Hrkal-Greiner s.r.o věnuje tradičně let nad Příbramí a okolím a tentokrát se tuto zážitkovou cenu podařilo vyhrát Ing. Zdeňku Fenclovi z firmy Nohel Garden a.s.

Každoročně se na akci partnersky podílí firma Energon Dobříš s.r.o., které tímto patří poděkování.

Příjemné záležitosti vždy utečou velmi rychle, ale též rychle běží i čas, takže příští rok se budeme těšit už na 17. ročník tohoto úspěšného podnikatelského setkání.