17. podnikatelský ples 23.2.2019

V sobotu 23. února 2019 uspořádala Okresní hospodářská komora v Příbrami v pořadí již 17. podnikatelský ples.

Při welcome drinku s příjemnými hosteskami zahájilo melodiemi v rytmu jazzu a swingu hudební uskupení Sunday Afternoon´s Jazzman pod vedením Jana Velka. Toto zahájení už k našemu plesu neodmyslitelně patří a hosté si jej užívají.

Ve 20,00 hodin po slavnostním přípitku s vedením komory se svých nástrojů chopila také již tradičně skupina „MELODY mix“ pod vedením Milana Vitiše, která hrála po celý večer k tanci.

V průběhu večera hosté shlédli sérii předtančení Klubu SILUETA Praha a naprosto dechberoucí dva vstupy POLE DANCE show v podání mistryně ČR Lucie Šimkové, která na druhé vystoupení přibrala i další skvělou kolegyni.

O půlnoci se opět losovala celá řada krásných hlavních cen a potom už se jen tančilo. Celým večerem provázel taneční mistr a moderátor pan Jiří Dohnal, se kterým máme dlouholetou a skvělou spolupráci. Poděkování organizátorů patří samozřejmě všem našim partnerům, ale i našim skvělým příznivcům, kteří se plesu zúčastňují. V letošním roce jsme obstáli se ctí i přes počáteční obavy z připravovaného koncertu Karla Gotta v Příbrami ve stejném termínu. Někteří naši hosté dokonce odmítli VIP vstupenky na koncert, dali přednost podnikatelskému plesu a já věřím, že nelitovali.

Pro dokreslení situace si dovoluji zveřejnit reakci Ing. Mileny Hnídkové, která nás zvláště zahřála u srdce a utvrdila nás v tom, že svoji práci děláme s nadšením a naši hosté to umí ocenit.

„Milá paní ředitelko a pracovnice kanceláře OHK,

chtěla bych Vám všem, za sebe a manžela, i jménem mých přátel, kteří s námi seděli u stolu na 17. podnikatelském plese, velmi poděkovat za krásně zorganizovaný ples, za perfektní výběr hostů a hudebníků.

Potěšil nás nejen jazzový úvod, ale i výborná kapela, která k tanci hrála. Ohromil nás tanec u tyče, což byl velice originální nápad. Také bohatá a připravená tombola, do puntíku zorganizovaná, přátelské moderování akce, všechno zaslouží obdiv.

Je v tom velký a plánovaný kus Vaší práce a to si zaslouží obdiv a poděkování.

Výborně jsme se bavili na skvělé akci, která spojuje a seznamuje podnikatele a jejich blízké v Příbrami a okolí a umožní jim se sejít a bavit se bez starostí na takto prestižní události, kterou ples podnikatelů bezesporu je.

Děkujeme a těšíme se za rok!“

V Příbrami dne 25.2.2019

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram

Reportáž TV Fonka: zde

Příbramský deník Foto: zde

Reklamy sponzorů: zde

www.selfiemat.cz   heslo:  ples2019

Příbramsko.eu