Podnikatelský ples oslavil osmnáctiny

Osmnácté narozeniny podnikatelského plesu oslavila Okresní hospodářská komora v Příbrami a hosté plesu dne 15. února 2020.

Podnikatelský ples tradičně začíná welcome drinkem a poslechem melodií v rytmu jazzu a swingu v podání Sunday Afternoon´s  Jazzmenn pod vedením Jana Velka.

Na slavnostní přípitek pozvala ředitelka komory Irena Karpíšková všechny přítomné členy představenstva a dozorčí rady včele s předsedou představenstva Ing. Leopoldem Roulem, který připil na „plnoletost“ plesu a všichni společně jsme popřáli hostům skvělou zábavu v průběhu večera.

Ihned po  slavnostním přípitku se svých nástrojů chopila kapela „MELODY mix“ pod vedením Milana Vitiše, která hrála po celý večer k tanci.

Letošní ples se nesl ve znamení irských tanců v podání skupiny RINCEOIRÍ Praha. Ve dvou tanečních vstupech  předvedlo osm tanečníků v naprostém souladu dokonalý step a zasloužilo si tím obrovský aplaus.

Hosté si rádi pořídí pár veselých snímků ze selfiematu, u kterého zažijí spoustu legrace a tak i tento způsob zábavy již k plesu patří.

O půlnoci se opět losovala celá řada krásných hlavních cen a potom už se jen tančilo.

Celým večerem provázel taneční mistr a moderátor pan Jiří Dohnal, který je neodmyslitelnou součástí  plesu hospodářské komory a spolu s dalšími atributy přispívá k noblese této akce.

Poděkování organizátorů patří samozřejmě všem našim partnerům, ale i věrným hostům, kteří si ples hospodářské komory nenechají ujít. Nás organizátory moc těší i skutečnost, že ples se omlazuje a baví se na něm všechny generace.

Velice nás těší kladné reakce, na jejichž základě máme jistotu, že naše úsilí dělá  radost spoustě lidí.

Neodpustím si, abych necitovala jednu z příjemných reakcí:

 

„Hezký den na Komoru,

všechny vás moc zdravím  a touto cestou vám za sebe a za své přátelé chci poděkovat za nádherný ples, bezchybnou organizaci, skvělou muziku, parádní doprovodný program a v neposlední řadě za atmosféru, kterou váš ples vždy má a to je ta nejlepší přidaná hodnota, kterou si my účastníci plesu můžeme přát! 🙂

Tento rok byly poprvé 2 páry našich známých a psali mi, že děkují, že jsem jim zařídila lístky, ale to díky patří vám! 🙂 Díky tomu, jak ples děláte, jsou všichni spokojení! “

V Příbrami dne 17.2.2020

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram