Podnikatelský ples ve znamení oslav 30. výročí OHK Příbram

S velkým očekáváním jsme přistupovali k pořádání 19. podnikatelského plesu, který se konal po třech letech po nucené covidové pauze.

Letošní ročník se konal v sobotu 18. února 2023 tradičně v příbramské sokolovně a nesl se ve znamení oslav 30. výročí založení Okresní hospodářské komory v Příbrami , která byla ustavena  17. února 1993 ve smyslu zákona č.301/1992 Sb.  o HK ČR a AK ČR.

Podnikatelský ples tradičně začal welcome drinkem a poslechem melodií v jazzovém ladění v podání Water Signs Tria pod vedením Viktora Jermana. Vystoupení přineslo nový svěží závan v podání mladých muzikantů.

Ve 20,00 hodin ředitelka komory Irena Karpíšková poděkovala partnerům plesu a společně s předsedou představenstva Ing. Leopoldem Roulem ples zahájili přípitkem. Ihned po  zahájení  hrála k tanci naše oblíbená  kapela „MELODY mix“ pod vedením Milana Vitiše, která letos opět nezklamala a většina hostů vydržela tančit až do konce.

V průběhu večera vystoupil v latinsko americkém rytmu skvělý taneční pár Dominik Novák s Alicí Maškovou z taneční školy  Academia Latina pod vedením Tomáše Nováka. Mladý pár se pyšní oceněním mistrů ČR a devátého páru na světě ve své kategorii  a má před sebou nastartovanou skvělou kariéru. Atmosféra při vystoupení byla naprosto úžasná.

Hosté si rádi pořídí pár veselých snímků ze selfiematu, u kterého zažijí spoustu legrace a tak i tento způsob zábavy již k plesu patří.

30. výročí naší organizace jsme ve 22,30 hodin oslavili slavnostním přípitkem členů představenstva, dozorčí rady a všech přítomných členů a dlouholetých zaměstnanců příbramské komory. K přípitku se zde sešlo asi 35 hostů. Překvapení v podobě obrovského dortu s logem komory nám připravily šikovné cukrářky z  Integrované střední školy HPOS Příbram. Dort slavnostně rozkrojil předseda představenstva Ing. Leopold Roule společně s ředitelkou úřadu Irenou Karpíškovou. Poté byl dort převezen k baru, kde byl k ochutnání pro všechny účastníky plesu.

O půlnoci se opět losovala celá řada krásných hlavních cen a potom už se jen tančilo.

Celým večerem provázel taneční mistr a moderátor pan Jiří Dohnal, který je dlouholetou součástí našeho plesu a jeho přítomnost přispívá k noblese celé akce.

Poděkování organizátorů patří samozřejmě všem našim partnerům, ale i stálým hostům, kteří si ples hospodářské komory užívají společně s námi. Zaznamenali jsme i příliv mladší generace, což nás velice těší a je skvělé, že se společně  baví všechny generace.

Vážíme si pozitivních reakcí, které nás zavazují k uspořádání jubilejního 20. ročníku podnikatelského plesu s předběžným termínem 24. února 2024.

V Příbrami dne 19.2.2023

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram

Reportáž TV Fonka: zde

Reklamy sponzorů: zde