26. tenisový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami

Jubilejní 25. ročník tradičního tenisového turnaje uspořádala Okresní hospodářská komora v Příbrami na tenisových kurtech v Bohutíně již v roce 2019.

Přeskočíme dva covidové roky a máme rok 2022, kdy jsme opět mohli navázat na tradici pořádání tenisových turnajů.

Tentokrát se tenisté pod firemní hlavičkou sešli na tenisových kurtech v Bohutíně již 20. května 2022. Příjemné květnové ráno přilákalo na kurty osm tenisových dvojic k turnaji ve čtyřhrách a stejně krásné počasí nás provázelo celým turnajem.

Prvenství ve finále vybojovala dvojice Břetislav Mařan a Oldřich Kofroň pod hlavičkou Úřadu práce Příbram, na druhém místě se umístila firma Sedláček s.r.o. v zastoupení  pánů Tomáše Kadlece a Martina Hadače a na třetí příčku si sáhla firma POLYCASA s.r.o. ve složení pánů Petr Šedivý a Jan Svoboda.

Ve finále útěchy zvítězila společnost TOR-IN spol. s r.o. ve složení Tomáš a Lukáš Ricovi.

Děkujeme našim stálým partnerům:  společnosti Energon Dobříš s.r.o. za finanční příspěvek a skvělé pivo Baštýř pro všechny vítězné týmy, dále společnosti Kovohutě Příbram nástupnická a.s., PBtisk a.s., Koruna PB s.r.o. a Adventure Golf Club Budínek za příjemné věcné ceny.

Děkujeme všem přihlášeným za účast a věříme, že v příštím roce se potkáme na komorovém turnaji se silným zastoupením firem.

 

V Příbrami 23.5.2022

 

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram