17. ročník VIP kuželkářského turnaje OHK Příbram

Tradiční kuželkářský turnaj pořádaný Okresní hospodářskou komorou byl přerušen v roce 2020 nepříznivou covidovou situací. S očekáváním jsme sledovali vývoj v roce 2021 a rozhodli jsme se turnaj obnovit.

5. listopadu 2021 ožila kuželna v příbramských Kovohutích přítomností členů a hostů Okresní hospodářské komory v Příbrami. Konal se zde v pořadí již 17. ročník této sportovně společenské akce komory.

Turnaj v kuželkách patří k tzv. “klubovým akcím“ naší organizace a vládne zde každoročně hřejivá přátelská, téměř rodinná atmosféra.

Bohužel současná covidová situace se podepisuje téměř na všem a je velmi složité pořádat akci, kde se schází více lidí. Odrazilo se to samozřejmě i na menší účasti našich členů, který bývá jindy zhruba dvojnásobek. Do hry se zapojilo 23 účastníků a všichni si to moc užili.

Na třetím místě s počtem 95 bodů se umístil Ing. Martin Žák z Moneta Money Bank Příbram, druhou příčku s počtem 99 bodů obsadil Ing. Zdeněk Fencl ze společnosti Nohel Garden a.s. a úžasnou radost z prvního místa měl Ing. Stanislav Horák – Tiskárna Elefant Příbram s počtem bodů 102.

Všichni vítězové si odnesli pohár a pěkné ceny, např. vstupenky na zahájení 53. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka a poukázky do Restaurace Na Hradbách. Dárky se dostaly na všechny soutěžící.

Ing. Kristýna Novotná z firmy Světelná reklama Hrkal – Greiner s.r.o věnuje tradičně let nad Příbramí a okolím a tentokrát  tuto úžasnou cenu vyhrál Ing. Vladimír Kovalčík, místopředseda představenstva OHK Příbram..

Každoročně se na akci partnersky podílí firma Energon Dobříš s.r.o., které tímto patří poděkování.

Pevně věříme, že příští 18. ročník se bude moci konat bez významnějších zdravotních omezení.

 

V Příbrami dne 8.11.2021 Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram