19. kuželkový turnaj OHK Příbram

V  pátek dne 10. 11. 2023 se již po devatenácté sešli současní i bývalí členové hospodářské komory a hosté na tradičním turnaji v kuželkách, který pořádá Okresní hospodářská komora v Příbrami v kuželně Kovohutí Příbram nástupnická, a.s.

Této sportovně společenské akci předcházelo jednání představenstva OHK Příbram, kde nám zástupce hostitelské firmy a člen představenstva OHK Příbram Ing. Karel Oliva představil aktuální situaci a plány společnosti Kovohutě Příbram nástupnická a.s., konkrétně oblast divize recyklace, jejímž je ředitelem.

Před pátou hodinou odpolední se prostor začal plnit pozvanými členy a hosty.  Krom sportovního zážitku a dobrého jídla jde hlavně o setkání lidí, kteří mají společný zájem a tím je podnikání.

Téměř čtyřicet podnikatelů a podnikatelek se zapojilo do hry a všichni si to moc užili.

Třetí příčku s počtem 95 bodů obsadil Ivan Lachnitt z TOP GASTRO PŘÍBRAM, s.r.o., druhé místo s bodovým skóre 96 bodů patřilo Ing. Stanislavu Horákovi – Tiskárna Elefant a vítězství s počtem rovných 100 bodů vybojoval Ing. Petr Bohuslav, RUMPOLD-P, s.r.o.

Všichni vítězové si odnesli pohár a pěkné ceny, ale bývá zvykem ocenit všechny účastníky.

Zlatým hřebem večera letos nebyl let nad Příbramí a okolím, ale vstupenky na závěrečný koncert Festivalu Antonína Dvořáka v roce 2024, které věnovala paní Mrg. Albína Dědičík – Houšková. Na hudební zážitek se může těšit Ing. Josef Vohnout z Kovohutí, který měl nejvíce štěstí v této soutěži.

Každoročně se na akci partnersky podílí firma ENERGON  Grid,  s.r.o., které velmi děkujeme za podporu našich sportovních i společenských akcí.

Troufám si říci, že atmosféra kuželek je vždy velice pohodová a přátelská a to je pro mě odměna za organizaci.

V Příbrami dne 13. 11. 2023

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram