9. ročník Golfového turnaje OHK Příbram

Nacházíme se již více než rok v neobvyklé situaci v souvislosti s restrikcemi okolo nemoci Covid-19 a téměř všechny aktivity Okresní hospodářská komory v Příbram musely být utlumeny. V loňském roce byla situace zcela restriktivní, takže jsme byli nuceni golfový turnaj vůbec neplánovat.

Letos v průběhu května se přeci jen objevovaly záblesky naděje a i když jsme turnaj neměli v plánu, nakonec podmínky byly trochu rozvolněny a  narychlo jsme rozhodli, že uděláme malý golfový turnaj na 9 jamek, pokud budou zájemci. Golfistů se přihlásila polovina než jsme zvyklí a k registraci jich dorazilo třináct.

Letošní ročník jsme uspořádali opět v Golfovém klubu Líšnice v termínu 26. května 2021. Jelikož letošnímu květnu vládne zima, bylo tomu tak i v námi zvolený den. Naštěstí deštík si počkal až po turnaji.

Nyní k výsledkům turnaje. V kategorii smíšená HCP 0-36 se na prvním místě umístil Martin Riger, na druhém místě Jiří Slunečko a  o třetí příčku zabojovala Eva Vacková.

V kategorii smíšená HCP 36,1-54 si  vítězství připsala opět žena a to Miroslava Nováková, na druhém místě se umístil Pavel Vacek   a na třetím místě Miroslav Podzimek.

Nejlepším hráčem turnaje 2021 brutto 0–54  se stal Martin Riger, kterému byl na rok propůjčen putovní pohár turnaje OHK Příbram. Byly hodnoceny i vložené soutěže Nearest to the pin (vítěz Jiří Slunečko) a Longest drive (bez vítěze).

Jelikož turnaj probíhal neplánovaně a hodně narychlo, se sponzory byl trochu problém. Velké poděkování patří našemu tradičnímu golfovému partnerovi ČSOB, a.s., pobočka Příbram,  který nám pomohl s financováním letošních cen.

Věříme, že příští rok už bude probíhat bez výrazných restrikcí a budeme se těšit na jubilejní desátý ročník golfového turnaje v květnovém termínu.