Jedenáctý golfový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami

Letošní 11. ročník tradičního golfového turnaje Okresní hospodářské komory v Příbrami jsme naplánovali na 9. května 2023 a jak jinak než v našem oblíbeném  Golfovém klubu v Líšnici, kde nám vycházejí maximálně vstříc. My preferujeme příjemné prostředí v komorním prostředí, kde se mohou setkat naši členové s jejich přáteli a klienty při příjemné sportovní činnosti jakou je právě golf.

Letošní turnaj byl sice slabší z hlediska účasti, k registraci se zapsalo devatenáct golfistů, takže jsme neobsadili celé hřiště, ale o to byl turnaj pohodovější. Přispělo k tomu i krásné slunečné počasí, byť teplota nebyla pro toto jarní období nejvyšší. Turnaj se hrál s úpravou HCP, systém Stableford s vyrovnáním a Green fee na 18 jamek.

Kolem druhé hodiny odpolední průběžně docházeli první golfisté do cíle a po obědě jsme vyhlásili výsledky turnaje.

V kategorii smíšená HCP 0-36 v četné konkurenci zvítězil Miroslav Rojík, na druhém místě Josef Nosek a třetí místo obsadil Aleš Vršecký.

V kategorii smíšená HCP 36,1-54 si golfovou trofej odnesl Luboš Divoký, na druhém místě skončil Radislav Krupa a třetí místo patřilo Miroslavu Podzimkovi.

Nejlepším hráčem turnaje 2023 se stal vítěz kategorie HCP 0-36 pan Miroslav Rojík, jež se krátce potěšil s putovním pohárem, na kterém bude zaznamenáno jeho jméno pro letošní rok.

Ještě jsme vyhlásili vítěze vložených soutěží „Nearest to pin“ a „Longest drive“ , kde v obou soutěžích zvítězil pan Zdeněk Boukal.

Po blahopřáních vítězům nelze opomenout poděkování našim stálým partnerům, kteří se podíleli na turnaji buď finančně nebo věcnými dary pro vítěze. Jmenovitě děkuji zástupcům firem Vodovody a kanalizace Beroun, a.s., ČSOB, a.s.,  Energon Dobříš, s.r.o,  PBtisk, a.s.,  KORUNA PB s.r.o. a Adventure Golf Club Budínek.