Pohodový 27. tenisový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami

Nádherný slunečný pohodový den si užili všichni účastníci 27. ročníku tenisového turnaje  Okresní hospodářské komory v Příbrami, který jsme pořádali tradičně na tenisových kurtech v Bohutíně.

Příjemné květnové ráno přilákalo na kurty osm tenisových dvojic k turnaji ve čtyřhrách a stejně krásné počasí nás provázelo celým turnajem. Turnaj probíhal naprosto plynule, všichni si užívali zápasy a v jednu hodinu odpoledne bylo vše rozhodnuto. Po skvělém obědě a pivu jsme rozdali poháry a věcné dary od našich partnerů.

Prvenství ve finále vybojoval tým PBtisku, a.s. ve složení Jaroslav Škudrna a Luděk Lorenc. Těsné druhé místo patřilo Břetislavu Mařanovi a Oldřichu Kofroňovi pod hlavičkou  Úřadu práce ČR, krajská pobočka v Příbrami a na třetí příčku si sáhl tým Penzionu Nový Rybník u Obořiště ve složení pánů Václava Šrajn a Josef Hruška.

Ve finále útěchy zvítězila společnost Sedláček s.r.o. – Tomáš Kadlec a Martin Hadač.

Děkujeme našim stálým partnerům: společnosti Energon Dobříš s.r.o. za finanční příspěvek a skvělé pivo Baštýř pro všechny vítězné týmy, dále společnosti Kovohutě Příbram nástupnická a.s., PBtisk a.s., Koruna PB s.r.o., Adventure Golf Club Budínek a Seyfor, a.s. za pěkné věcné ceny pro naše tenisty.  Oceňujeme i výbornou spolupráci s vedením TK Bohutín a správcem kurtů panem Janem Trgem.

Vážíme si účasti našich stálých tenisových týmů a věříme, že příští 28. ročník bude minimálně stejně úspěšný.

V Příbrami 26.5.2023

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram