Kuželkové osmnáctiny  Okresní hospodářské komory v Příbrami

Je to neuvěřitelné, ale již po osmnácté se dne 11.11.2022 sešli současní i bývalí členové hospodářské komory a hosté na tradičním turnaji v kuželkách, který pořádá  Okresní hospodářská komora v Příbrami v kuželně Kovohutí Příbram nástupnická, a.s.

Této sportovně společenské akci předcházelo jednání představenstva OHK Příbram, na které přišel jako host nově zvolený místostarosta města Příbram Bc. Vladimír Karpíšek. Projednali jsme průsečíky spolupráce komory s městem a spolupráci v novém volebním období. Probírala se také aktuální témata dnešní doby, jakým je zvláště energetika.

Po skončení jednání začala kuželna ožívat příchodem pozvaných hostů a členů.

Oproti loňskému turnaji, kdy ještě vládla přísná covidová opatření můžeme konstatovat pozitivní zprávu, že účast byla velice příznivá.

Téměř čtyřicet podnikatelů a podnikatelek se zapojilo do hry a všichni si to moc užili.

Třetí příčku s počtem 93 bodů si od loňska udržel Ing. Martin Žák z Moneta Money Bank, a.s. Příbram, druhou příčku s počtem 96 bodů obsadil Ivan Lachnitt z TOP GASTRO PŘÍBRAM, s.r.o. a vítězství s počtem 101 bodů  si zasloužil Ing. Ondřej Plíhal z ČSOB, a.s.

Všichni vítězové si odnesli pohár a pěkné ceny, ale oceněni byli všichni účastníci.

Zlatým hřebem večera bývá soutěž o let nad Příbramí a okolím. Tuto cenu věnuje tradičně Ing. Kristýna Novotná ze společnosti Celdy technology s.r.o. a šťastným vítězem se stal Ivan Lachnitt. Každoročně se na akci partnersky podílí firma Energon Dobříš s.r.o., které patří poděkování.

Já jako pořadatel této tradiční klubové akce jsem spokojena, že se oslava kuželkových „osmáctin“ vydařila a věřím, že všichni odcházeli s pocitem sounáležitosti a přátelství k naší „komorové rodině“, ve které se cítíme fajn i přes veškeré negativní záležitosti, které se dějí okolo nás.

V Příbrami dne 13.11.2022

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram