Předvánoční kavárna (nejen) pro ženy

Po třech letech covidové pauzy se dne 6. prosince 2022 uskutečnilo sedmé předvánoční setkání podnikatelek a přátel Okresní hospodářské komory v Příbrami v restauraci ISŠ HPOS Příbram v kavárně restaurace Uran.

Okresní hospodářská komora v Příbrami spolupracuje s většinou  středních škol v příbramském regionu, ale na tomto předvánočním setkání se přímo podílí Integrovaná střední škola HPOS v Příbrami, v jejíž učňovském středisku se celá akce odehrává.

Chtěla bych poděkovat za vstřícnost celému kolektivu školy, počínaje paní ředitelkou Ing. Marcelou Hodkovou, mistry odborného výcviku a konče studenty, kteří se vzorně starali o naše hosty.

Prvotním cílem „kavárny“ jsou prezentace a zviditelnění členů komory. Tento původní záměr však přináší i druhotný efekt, kterým jsou  přátelská setkání lidí naladěných na stejnou vlnu.

Program začíná tradičně módní přehlídkou, na které studentky ISŠ HPOS Příbram v roli modelek představili jak sportovní oblečení zn. LITEX paní Ing. Věry Furchové, tak i elegantní modely  firmy SIVA s.r.o. paní Ivanky Vltavské.

Na akci se prezentovala řada firem a značek, které představily účastníkům akce celou škálu vánočních inspirací jako kosmetiku, šperky, módní doplňky a oděvy a dokonce i malování na přání a skvělé zákusky Café Smoo. Další studentky ISŠ předvedly zdobení perníčků a krásné vánoční dekorace.

Na závěr setkání se pravidelně losují dárky pro účastníky akce. Do tomboly je věnují jak prezentující, tak i další firmy, které chtějí v krátkosti představit svou činnost  a současně  potěšit dárkem přítomné účastníky.

Celý podvečer se nese v přátelském a příjemném adventním duchu.

Ještě jednou děkuji všem za báječnou atmosféru a přeji příjemný předvánoční  čas, nádherné Vánoce a do roku 2023 zdraví a optimismus.

V Příbrami dne 8.12.2022 Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram