Dvacáté výročí podnikatelského plesu Okresní hospodářské komory v Příbrami

Letošní ples Okresní hospodářské komory v Příbrami se konal tradičně v příbramské sokolovně. Při zahájení plesu jsem použila často používané rčení, že „důvod k oslavě se vždycky najde.“  My ten důvod však hledat nemusíme, protože my důvod máme a tím důvodem je pořádání již 20. ročníku úspěšné společenské akce příbramské hospodářské komory.

Jak je zvykem, podnikatelský ples zahajujeme v 19,00 hodin  welcome drinkem a poslechem melodií v jazzovém ladění. Tentokrát již podruhé  v podání Water Signs Tria pod vedením Viktora Jermana.

Ve 20,00 hodin ředitelka komory Irena Karpíšková ve stručnosti připomněla skvělá taneční a jiná vystoupení na uplynulých plesech, vzpomněla i na dlouholetou spolupráci s tanečním mistrem Jiřím Dohnalem, který uváděl minimálně patnáct ročníků podnikatelského plesu. Letos převzala moderátorské žezlo po svém tatínkovi jeho dcera Lenka Peške, pro kterou byl podnikatelský ples premiérou, kterou zvládla na jedničku. Ředitelka komory poděkovala partnerům plesu a společně s předsedou představenstva Ing. Leopoldem Roulem ples zahájili přípitkem. Poté již zábavu ovládla   kapela „MELODY mix“ pod vedením Milana Vitiše, která je též naším dlouholetým partnerem a věřím, že hosté plesu si i letos skvěle zatančili.

Program plesu byl bohatý a vystoupení strhující. Hosté mohli v průběhu plesu shlédnout dvě ukázky POLE DANCE SHOW v podání tanečního klubu 6 dance Tábor, které sklidily velký ohlas.

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení čerstvých mistrů republiky v latinsko amerických tancích (v kategorii do osmnácti let)  Dominika Nováka s Alicí Maškovou z taneční školy  Academia Latina.  Atmosféra při vystoupení byla naprosto úžasná a taneční pár opojený aktuálním vítězstvím předvedl úžasný výkon, který byl oceněn obrovským aplausem. Ještě jednou moc blahopřejeme úspěšnému páru i trenérovi   Tomáši Novákovi za skvělou reprezentaci města Příbram v tanečním světě.

Každá vydaná vstupenka je slosovatelná o pěkné ceny od našich sponzorů a při čekání na výdej cen si hosté rádi zpříjemňují čas  i zábavou a focením u selfiematu.

O půlnoci se opět losovala celá řada hodnotných  hlavních cen a potom už se jen tančilo.

Vážíme si pozitivních reakcí hostů a již prozradím termín 21.  podnikatelského plesu, který se uskuteční v sobotu 22. února 2025.

Již nyní se na vás těšíme a věříme, že bude opět vyprodáno jako v letošním ročníku.

V Příbrami dne 26.2.2024

Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram

Fotografie v Příbramském deníku

Fotografie reklam: 20. Podnikatelský ples 24.2.2024 

Fotografie na www.selfiemat.cz pod heslem: ohkp24