„Předat firmu další generaci nebo ji raději prodat?“

Pozvánka

Bližší informace: zde

Termín a místo konání:   20. října  2023, 9:00 – 11:00 hod. (8:40 hod. prezence)

Česká spořitelna, a.s., 2. patro, Nám. Arnošta z Pardubic 166, Příbram III

Účastnický poplatek:
Zdarma                        (člen OHK Příbram)
350,– + 21% DPH   (nečlen OHK Příbram)

Firmy pro své zakladatele mnohdy představují cosi jako rodinné stříbro, které by nejen finančně mělo zajistit i jejich budoucí generace. Ke splnění tohoto účelu je však třeba zajistit, aby se majetek skutečně k jejich dětem přesunul. Toho lze docílit dvěma způsoby, v první řadě předáním společnosti a v druhé jejím prodejem.

Když ale dojde na jejich samotné předání, mnohdy dochází k nezamýšleným chybám, které v průběhu času mohou vést i ke ztrátě rodinné kontroly nad firmou. Dle Family Business Survey, každoročního průzkumu rodinných firem publikovaného mezinárodními poradenskými společnostmi, se v druhé generaci ztratí až 70% firemního majetku, ve třetí pak dokonce až 88% z jeho původního objemu.

Prodej firmy vás může zbavit nejistoty, a rozvázat vám tak ruce v dalším osobním úsilí, či dosahování jiných cílů.

Prezentující: Michael Rostock-Poplar – je zakládajícím partnerem VICF. Dnes je zodpovědný především za strategii a vedení společnosti. Mimo to se dlouhodobě věnuje českému startupovému světu, kde si vybudoval pověst významného angel investora. Pro známé tuzemské fondy rovněž organizuje fundraising. Za dobu Michaelova působení v oboru došlo pod jeho vedením k výměně vlastníků u vyšších desítek společností.

  Přihláška na akci

  Pomocí elektronické přihlášky se můžete přihlásit na pořádanou akci. Přihláška je závazná, pro dotazy nás prosím kontaktujte e-mailem na ohkpb@ohkpb.cz, nebo telefonicky na číslo 724 613 953, či na pevnou linku 318 627 784.

  Firma

  Člen OHK v Příbramianone

  Adresa

  DIČ

  Účastník

  Pozice

  Telefon

  Mobil

  Email

  Web

  Datum

  20 Říj 2023
  Expired!

  Čas

  9:00 - 11:00

  Komentáře nejsou povoleny.